Styret

Styret i Horten Svømmeklubb

Epost til styret: styret@hortensk.net (sendes kopi til alle styremedlemmer)

Gyldig fra årsmøte 27.02.2018:

Verv  Navn  Email Mobil
Leder  Kim Vedvik leder@hortensk.net  97977904
Nestleder  Heidi Sæther Hauge heidi.saether.hauge@hortensk.net
Styremedlem /
Kasserer
 Per Helge Solberg kasserer@hortensk.net
per.helge.solberg@hortensk.net
Styremedlem  Lotte M. Eri Reggestad lotte.eri.reggestad@hortensk.net
Styremedlem /
Sekretær
 Bibbi Stålstrøm sekretaer@hortensk.net
bibbi.stalstrom@hortensk.net
 40875618
Styremedlem  Darius Silgalis darius.silgalis@hortensk.net  46213929
Styremedlem/
Barneidrettsansvarlig
 Hanne-Marte Thoresen hanne.marte.thoresen@hortensk.net

Andre roller knyttet til drift/klubb:

Svømmeskoleansvarlig  Kim Jonas Nilsberg Meyer svommekurs@hortensk.net  45456572
Hovedtrener  Stig Nordaas hovedtrener@hortensk.net  92623184
Dommerkontakt  Darius Silgalis darius.silgalis@hortensk.net  46213929
Revisor  Håvard Karlsen (www.hkrk.no) admin@hkrk.no  91641374

Legg igjen en kommentar