Trenere

Trenere Horten Svømmeklubb

Mail adressene nedenfor er "videresendings-adresser". Disse er lagt inn for slippe å huske de forskjellige private email adresser.

For medlemskap generellt, kontakt kasserer@hortensk.net eller sekretaer@hortensk.net.

Info Navn Email Mobil Annet
A & B trener Gitte Danielsen gitte.danielsen@hortensk.net 97710191
A & B trener Merete Kvaal merete.kvaal@hortensk.net
A & B trener Lena Chrobak lena.chrobak@hortensk.net 91336164
A & B trener Amy Tannum amy.tannum@hortensk.net 90939302
C1 trener Frode Solvik frode.solvik@hortensk.net 99305073
C1 trener Jason McFarlane jason.mcfarlane@hortensk.net
C2 trener Bjarte Opedal bjarte.opedal@hortensk.net
C2 trener Birgitte Brockstedt Kvamme birgitte.brockstedt.kvamme@hortensk.net
C3 trener Ylva Thorkildsen ylva.thorkildsen@hortensk.net
C3 trener Ketil Lorentzen ketil.lorentzen@hortensk.net
Svømmeskole ansvarlig Stig Nordaas stig.nordaas@hortensk.net  92623184

Legg igjen en kommentar