Trenere

Trenere Horten Svømmeklubb

For medlemskap generelt, kontakt sekretaer@hortensk.net.

Info Navn Email Mobil Annet
         
A trener / Hovedtrener Stig Nordaas stig.nordaas@hortensk.net 92623184  
A trener Gitte Danielsen gitte.danielsen@hortensk.net 97710191  
B trener Frode Solvik frode.solvik@hortensk.net 99305073  
B trener Sindre Nordaas sindre.nordaas@hortensk.net    
C trener Line Kristiansen Avers line.avers@hortensk.net 41321648  
C trener Bjarte Opedal bjarte.opedal@hortensk.net 90503234  
         
Svømmeskole ansvarlig
og trener
Kim Jonas Nilsberg Meyer svommekurs@hortensk.net 46296676  

Legg igjen en kommentar