Trenere

Trenere Horten Svømmeklubb

Epost adressene nedenfor er "videresendings-adresser". Disse er lagt inn for slippe å huske de forskjellige private epost adresser.

For medlemskap generelt, kontakt sekretaer@hortensk.net.

Info Navn Email Mobil Annet
A trener / Hovedtrener Stig Nordaas stig.nordaas@hortensk.net 92623184
A trener Gitte Danielsen gitte.danielsen@hortensk.net 97710191
B trener Frode Solvik frode.solvik@hortensk.net 99305073
C trener Line Kristiansen Avers line.avers@hortensk.net 41321648
C trener Jason McFarlane jason.mcfarlane@hortensk.net 46662606
C trener Bjarte Opedal bjarte.opedal@hortensk.net 90503234
C trener Ylva Thorkildsen ylva.thorkildsen@hortensk.net
C trener Ketil Lorentzen ketil.lorentzen@hortensk.net
Svømmeskole ansvarlig
og trener
Kim Jonas Nilsberg Meyer svommekurs@hortensk.net 46296676

Legg igjen en kommentar