Styret

Styret i Horten Svømmeklubb

Epost til styret: styret@hortensk.net (sendes kopi til alle styremedlemmer)

Gyldig fra 26.05.2020:

Verv NavnEpost
LederHeidi Sæther Haugeleder@hortensk.net
NestlederKim Vedvikkim.vedvik@hortensk.net
Styremedlem /
Kasserer
Britt Jorunn Langøykasserer@hortensk.net
britt.jorunn.langoy@hortensk.net
Styremedlem /
Sekretær
Ole Kristian Michalsensekretaer@hortensk.net
okm@hortensk.net
Styremedlem /
Barneidrettsansvarlig
Hanne-Marte Thoresenhanne.marte.thoresen@hortensk.net
Styremedlem /
Oppmann
Darius Silgalisdarius.silgalis@hortensk.net
Styremedlem
VaramedlemBjørn Christian Aarumbcaa@hortensk.net
VaramedlemSusanne Thimsusanne@hortensk.net

Andre roller knyttet til drift/klubb:

VervNavnEpostMobil
HovedtrenerStig Nordaashovedtrener@hortensk.net 92623184
SvømmeskolenKim Vedviksvommekurs@hortensk.net97977904
OppmannDarius Silgalisstevner@hortensk.net46213929
DommerkontaktDarius Silgalisdarius.silgalis@hortensk.net46213929

Legg igjen en kommentar